varningsikon

2017-02-27 13.17

Koka vattnet i Tvååker och Himle efter vattenläcka

Läckan i Tvååker är nu lokaliserad och samtliga kunder utom två hushåll ska ha vattnet tillbaka i sina kranar. Med anledning av läckan rekommenderar vi att dricksvatten som ska användas som livsmedel i Tvååker och Himle ska kokas tills vidare.

Läs mer

Sök

Pågående upphandlingar

Här kan du ta del av vilka upphandlingar som pågår i Varbergs kommun just nu.


Pågående upphandlingarlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

ikon

Kontakta oss

Upphandlingsavdelningen

Upphandlingschef

Christine Källner
0340-885 52
christine.kallner@varberg.se

Upphandlare

Lena Holm
0340-881 41 lena.holm@varberg.se

Upphandlare

Lennart Lindman

0340-69 70 51

070-855 70 51

Lennart.lindman@varberg.se

Upphandlare

Robert Andersson

0340-69 70 93

070-855 70 93

robert.andersson1@varberg.se

Upphandlare

Annika Zikovic
0340-885 44

annika.zikovic@varberg.se

Upphandlare

Lena Kékesy
0340-69 71 92

lena.kekesy@varberg.se

Upphandlare

Camilla Nylén Leffler
0340-886 57
camilla.nylen.leffler@varberg.se

Upphandlare

Ros-Marie Johansson
0340-885 67
ros-marie.johansson@varberg.se

Systemadministratör

Dan Kihlström
0340-886 22
dan.kihlstrom@varberg.se

Systemadministratör

Cecilia Brag

0340-886 23

cecilia.brag@varberg.se

ikon

Självservice & blanketter